Aeotec Nano Shutter - ovladač motorů, Z-Wave (ZW141)

 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Modul s podporou nejbezpečnější verze bezdrátového Z-Wave protokolu se zabezpešením S2, pomocí kterého je možné bez stavebních zásahů zapojit stávající ovládání motoru žaluzií, markýz, vrat apod. do systému chytré domácnosti.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 1 190,08 Kč bez DPH
1 440 Kč / ks
Kód produktu AEON-ZW141
Značka Aeotec
Webová stránka značky aeotec.com
Kategorie Elektroinstalace
Záruka 2 roky
 

Aeon Nano Shutter přestavuje modul s podporou bezdrátového Z-Wave protokolu s nejmodernějším zabezpečením S2, pomocí kterého je možné bez stavebních zásahů zapojit stávající ovládání žaluzií, markýz, vrat apod. poháněných elektrickým motorem do systému chytré domácnosti. Díky tomu je tak možné snadno a rychle vytvořit z "běžného" ovládání motoru pomocí tlačítek ovládání vzdáleně řízené. Velikost modulu umožňuje jeho instalaci do krabiček pod klasické prvky elektroinstalace (vypínače, zásuvky apod.), takže nijak nenarušují původní vzhled místnosti a jejich použití je navenek skryto.

Jelikož je modul napájen přímo z elektrické sítě, funguje v rámci Z-Wave sítě jako zesilovač signálu a prodlužuje tak její dosah. Jeho použitím tak zároveň vznikne robustnější síť chytré domácnosti.

Dokumentace:

Aeotec Nano Shutter - User Manual (EN)

Hmotnost 0.034 kg
Rozměry 44 x 40 x 20 mm
Komunikační technologie Z-Wave Plus, S2 security
Model ZW141-C (868,42 MHz)
Stupeň krytí IP20 (vnitřní použití)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: