Qubino ovladač žaluzií, Z-Wave (ZMNHCD1)

 
  • 1 z 5
 

Qubino ovladač žaluzií přestavuje modul s podporou bezdrátového Z-Wave protokolu, pomocí kterého je možné bez stavebních zásahů zapojit stávající ovládání motoru žaluzií, markýz, vrat apod. do systému chytré domácnosti a zároveň měřit spotřebu elektrické energie.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 1 223,14 Kč bez DPH
1 480 Kč / ks
Kód produktu GOAEZMNHCD1
Značka Qubino
Webová stránka značky qubino.com
Kategorie Elektroinstalace
Záruka 2 roky
 

Qubino ovladač žaluzií přestavuje modul s podporou bezdrátového Z-Wave protokolu, pomocí kterého je možné bez stavebních zásahů zapojit stávající ovládání žaluzií, markýz, vrat apod. poháněných elektrickým střídavým motorem do systému chytré domácnosti. Díky tomu je tak možné snadno a rychle vytvořit z "běžného" ovládání motoru pomocí tlačítek ovládání vzdáleně řízené.

Moduly Qubino Flush jsou díky svým drobným rozměrům přizpůsobeny k instalaci do krabiček pod klasické prvky elektroinstalace (vypínače, zásuvky apod.), takže nijak nenarušují původní vzhled místnosti a jejich použití je navenek skryto. Jejich instalací získá původní elektroinstalace možnost dálkového ovládaní spotřebičů pomocí řídícího systému chytré domácnosti přes Z-Wave protokol. Je tak například možné na dálku ovládat elektrické zásuvky a tím připojené spotřebiče nebo ovládat osvětlení. V případ propojení modulu s klasickým vypínačem pro ovládání světel je pak možné ovládat světla jak vzdáleně, tak i pomocí původního vypínače. Není tak nutná obava, že pokud není po ruce ovládací rozhraní chytré domácnosti (např. v mobilním telefonu, počítači apod.), nebo když nebude řídící jednotka chytré domácnosti funkční, že nepůjde rozsvítit nebo zhasnout světla v místnosti.

Všechny moduly Qubino Flush jsou vybaveny funkcí měření spotřeby elektrické energie. U připojeného spotřebiče je tak možné snadno zároveň sledovat jeho spotřebu a dopad jeho provozu na domácí rozpočet. Navíc Qubino Flush moduly obsahují konektor pro připojení externího teplotního čidla ZMNHEA1 (není součástí balení), takže lze každý z modulů snadno rozšířit o funkci měření teploty v dané místnosti a naměřené hodnoty například dále použít k ovládání vytápění.

Jelikož jsou moduly Qubino Flush přímo napájeny z elektrické sítě, fungují v Z-Wave síti jako zesilovače signálu a prodlužovače dosahu sítě. Jejich použitím tak zároveň vznikne robustnější síť chytré domácnosti.

Dokumentace:

Qubino Flush Shutter - User Manual

Qubino Flush Shutter - User Manual

 Další odkazy:

Qubino Flush Shutter - stránky výrobce

 

 

Hmotnost 0.03 kg
Rozměry 42 x 37 x 17 mm
Komunikační technologie Z-Wave Plus
Model ZMNHCD1 (868,42 MHz)
Napájecí vstup 110 ~ 230 VAC 50/60Hz, (24-30 VDC)
Max. celkové zatížení AC (odporová zátěž) 2 x 4A / 920W (230 VAC)
Přesnost měření spotřeby P=5–200W (+/-2 W); P>200W (+/-3%)
Provozní teplota -10° ~ +40°C
Vlastní spotřeba 0,4W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: